اگرچه دستش از هیجان لرزید ولی لحظه خوبی را شکار کرد!

 

امروز جمعه مورخ ١۵/۵/٨٩ ساعت ١ بعد از ظهر جواد شکوهی محیط بان سیاهکوه موفق شد تا مادر و سه توله یوز را در منطقه پارک ملی سیاهکوه اردکان بین قاسم وزیر و چهل تغار در حالیکه در زیر سایه درخت تاغ استراحت میکردند را مشاهده نماید و ازین فرصت استفاده کرده و از شمایل زیبایشان عکس و فیلم تهیه نماید و بدین سان آرامش و امنیت منطقه را که از مهمترین فاکتورهای حفاظت از زیستگاههاست را به اثبات برسانند.

 

همگی خسته نباشند. ازین خبر مرتضی عزیزی سرپرست پارک که در آموزشکده محیط زیست کرج مشغول گذراندن دوره محیط داری است بلند هــــورا کشید.

براستی این خوشحالی برای چیست؟!

 

/ 5 نظر / 31 بازدید
شيما

از خوشحالي گريه ام گرفته [خنده]،

لمنینا

این هورا مخصوص آدمهایی هست که هنوز با عشق و وجدان کار می کنند.خوشحالم که نسلشون هنوز منقرض نشده. خاطرات شیرین شما به نظرم ارزش چاپ و نشر رو داره.یادمه یه آقای دکتری خاطرات دوران رزیدنتی خودش رو کتاب کرده بود و تمام دانشجوهای پزشکی حتما یه نسخه ازش تهیه می کردن تا با تجربه های کاری رشته شون بیشتر و از قبل آشنا بشن.تصور می کنم کتاب خاطرات کاری شما نه تنها قشر دانشجویان محیط زیست رو در بر بگیره بلکه تمام علاقمندان به محیط زیست را هم شامل بشه.راجع بهش بیشتر فکر کنید...

چغوک

از صمیم قلب دوستت دارم

همکلاسی

سلام .خسته نباشین.خوشحالم از اینکه همکلاسیم(نویسنده آوای وحش) وبلاگ نوشت واز طریق اون با وبلاگای دیگه مثل شما آشنا شدم .خبر خیلی خوبی بود .باورش تو این زمونه که حیات وحش ومحیط زیست طرفداری ندارند ،سخت بود.باورتون میشه اگه بگم سال 84 تو آموزشکده محیط زیست ملاقاتی از نزدیک با خانم جوادی داشتیم و ایشون گفتن که به جای محیط زیست خوندن برین شوهر کنید وآشپزی یاد بگیرین.

آوای وحش

سلام آقای مهندس خسته نباشید دستتون درد نکنه خبر بسیار خوب و خوشحال کننده ای بود عکس بالا جزو زیباترین عکسهایی است که تا حالا دیدم